RN73R1JTTD2640B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2640B10
JLCPCB Part #
C2564125
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 264Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS