RN73R1JTTD2611C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2611C10
JLCPCB Part #
C2566245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS