RN73R1JTTD2581D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2581D50
JLCPCB Part #
C4327085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.58kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS