RN73R1JTTD2491C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2491C50
JLCPCB Part #
C4137314
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS