RN73R1JTTD2490F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2490F50
JLCPCB Part #
C3925446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS