RN73R1JTTD2461F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2461F100
JLCPCB Part #
C4072018
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.46kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS