RN73R1JTTD2460B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2460B50
JLCPCB Part #
C4174658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 246Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS