RN73R1JTTD2431B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2431B10
JLCPCB Part #
C2564261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS