RN73R1JTTD2403C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2403C50
JLCPCB Part #
C3917754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS