RN73R1JTTD2400C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2400C50
JLCPCB Part #
C2518196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS