RN73R1JTTD2371A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD2371A05
JLCPCB Part #
C3941853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS