RN73R1JTTD2340F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2340F50
JLCPCB Part #
C2495584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 234Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS