RN73R1JTTD2322D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2322D10
JLCPCB Part #
C2546803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS