RN73R1JTTD2321D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2321D50
JLCPCB Part #
C4065264
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS