RN73R1JTTD2320F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2320F10
JLCPCB Part #
C2533145
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS