RN73R1JTTD2320B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2320B25
JLCPCB Part #
C4032271
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS