RN73R1JTTD2291C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2291C50
JLCPCB Part #
C2518982
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.29kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS