RN73R1JTTD2262F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2262F100
JLCPCB Part #
C2495936
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 22.6kΩ 75V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS