RN73R1JTTD2262A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2262A10
JLCPCB Part #
C2571948
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS