RN73R1JTTD2233F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2233F50
JLCPCB Part #
C4063571
Description
-55℃~+155℃ 100mW 223kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS