RN73R1JTTD2232D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2232D100
JLCPCB Part #
C4089909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS