RN73R1JTTD2212D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2212D50
JLCPCB Part #
C4147601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS