RN73R1JTTD2211F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2211F50
JLCPCB Part #
C4072084
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS