RN73R1JTTD2181D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2181D50
JLCPCB Part #
C3937839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.18kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS