RN73R1JTTD2181C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2181C50
JLCPCB Part #
C2518919
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.18kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS