RN73R1JTTD2152D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2152D50
JLCPCB Part #
C3936575
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS