RN73R1JTTD2151F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2151F100
JLCPCB Part #
C4028683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS