RN73R1JTTD2130F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2130F25
JLCPCB Part #
C4032291
Description
-55℃~+155℃ 100mW 213Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS