RN73R1JTTD2103C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2103C50
JLCPCB Part #
C4252064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS