RN73R1JTTD2102F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD2102F10
JLCPCB Part #
C4302628
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS