RN73R1JTTD2102B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD2102B50
JLCPCB Part #
C4246385
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS