RN73R1JTTD2102A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD2102A05
JLCPCB Part #
C4352340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS