RN73R1JTTD20R0B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD20R0B50
JLCPCB Part #
C4062510
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS