RN73R1JTTD2082C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2082C50
JLCPCB Part #
C4132071
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS