RN73R1JTTD2082C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2082C25
JLCPCB Part #
C4243963
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS