RN73R1JTTD2082A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2082A25
JLCPCB Part #
C2567261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS