RN73R1JTTD2081D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2081D100
JLCPCB Part #
C4291899
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.08kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS