RN73R1JTTD2030C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2030C50
JLCPCB Part #
C4297577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 203Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS