RN73R1JTTD2002C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2002C25
JLCPCB Part #
C4349472
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS