RN73R1JTTD19R6F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD19R6F100
JLCPCB Part #
C3985759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS