RN73R1JTTD1981F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1981F100
JLCPCB Part #
C4068659
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS