RN73R1JTTD1960C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1960C10
JLCPCB Part #
C2566666
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS