RN73R1JTTD1933C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1933C25
JLCPCB Part #
C4063609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS