RN73R1JTTD1933B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1933B50
JLCPCB Part #
C2519199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS