RN73R1JTTD1932F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1932F25
JLCPCB Part #
C4293272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS