RN73R1JTTD1931F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1931F50
JLCPCB Part #
C2494932
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS