RN73R1JTTD1911F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1911F100
JLCPCB Part #
C4068465
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS