RN73R1JTTD18R7D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD18R7D100
JLCPCB Part #
C2494977
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS