RN73R1JTTD1892F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1892F100
JLCPCB Part #
C2494935
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 18.9kΩ 75V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS