RN73R1JTTD1890F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1890F100
JLCPCB Part #
C4070197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 189Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS